1. LoveDay.pl
  2. FAQ

FAQ

Witamy w naszym krótkim poradniku który jeszcze bardziej ułatwi ci korzystanie z naszej strony i pomoże ci w znalezieniu miłości.

Wybierz poniżej funkcję, aby zobaczyć instrukcję obsługi

Klikając w TABLICE AKTYWNOŚCI wyświetlają nam się dwie opcje

•użytkownicy
•grupy

Wchodząc w zakładkę użytkownicy wyświetlą nam się profile osób .
Na górze po lewej stronie znajduje przycisk FILTRUJ SWOJE WYSZUKIWANIA który pozwoli wam na jeszcze dokładniejsze znalezienie drugiej połówki.


Na dole pod każdym z okienek znajduje się przycisk WIADOMOŚĆ który po kliknięciu przeniesie nas do wiadomości prywatnej gdzie możemy skontaktować się z daną osobą.

 

Wchodząc w zakładkę grupy przeniesie nas na stronę gdzie będzie można dołączyć do jednej z nich . Aby stać się członkiem grupy należy kliknąć biały + na różowym tle i od teraz można udzielać się jak i wymieniać informacjami z innymi użytkownikami.

Najeżdżając kursorem na PROFIL
Ponownie wyświetlają się nam dwie opcje

•powiadomienia
•wiadomości

Klikając w pierwsza zakładkę przekieruje nas na profil.
W zakładce powiadomienia będą przychodzić informacje o zaproszeniach do znajomych i wiadomościach od innych użytkowników.

Natomiast w zakładce wiadomości znajdują się wszystkie konwersacje które prowadzimy z innymi użytkownikami.

 

Wchodzimy w menu gdzie wyświetla nam się wszystkie zakładki

Klikając w TABLICE AKTYWNOŚCI wyświetlają nam się dwie opcje
•użytkownicy
•grupy

 

 

Wchodzą w zakładkę użytkownicy wyświetlą nam profile osób.  Na górze znajduje się przycisk FILTRUJ SWOJE WYSZUKIWANIA który pozwoli wam na jeszcze dokładniejsze znalezienie drugiej połówki .

Na dole pod każdym z okienek znajduje się przycisk WIADOMOŚĆ który po kliknięciu przeniesie nas do wiadomości prywatnej gdzie możemy skontaktować się z dana osobą

.

Wchodząc w zakładkę grupy przeniesie nas na stronę gdzie będzie można dołączyć do jednej z nich .

Aby stać się członkiem grupy należy kliknąć biały + na różowym tle i od teraz można udzielać się i wymieniać informacjami z innymi użytkownikami .

Najeżdżając kursorem na PROFIL
Ponownie wyświetlają się nam dwie opcje

•powiadomienia
•wiadomości

Klikając w pierwsza zakładkę przekieruje nas na profil.
W zakładce powiadomienia będą przychodzić informacje o zaproszeniach do znajomych i wiadomościach od innych użytkowników. Natomiast w zakładce wiadomości znajdują się wszystkie konwersacje które prowadzimy z innymi użytkownikami.